Wyjazdy z ashtanga joga, mindfulness & warsztaty rozwojowe

Brzozy w zachodzącym słońcu

Znajdź wyjazd dla siebie

Zadbaj o siebie. Nikt nie zrobi tego za Ciebie.

W zabieganiu brakuje Ci ciągle czasu na regenerację? Potrzebujesz wyciszyć się, poddać coś refleksji? Zastanawiasz się, jak lepiej odnaleźć się w pędzącym świecie. Myślisz o rozwoju nowych umiejętnosci? A może po prostu chcesz spróbować jogi i mindfulness w akompaniamencie ceremonii dźwięków lub rozwinąć swoją praktykę?

Filtruj

czas trwania
rodzaj
w programie
pora roku
dla kogo
kierunek
lokalizacja
real / online

Jak wybrać ten właściwy?

Wyjazdy dopasowane do twoich potrzeb

Szukasz po prostu wyjazdu z jogą? A może w połączeniu z warsztatami rozwojowymi? Solo czy z rodziną? W wersji dla dorosłych czy family retreat z animacjami dla dzieci? Wiosną, latem, jesienią, czy zimą? Joga i mindfulness nad morzem, w górach czy nad jeziorem? Retreat z jogą w Polsce czy zagranicą? A może szukasz wydarzenia on-line?

Bez względu na to czego szukasz, zawsze znajdziesz dobry czas dla siebie. Wrócisz z naładowanymi bateriami, praktycznymi umiejętnościami zarządzania stresem i energia, dbania o umysł i ciało. Dbania o swój Dobrostan.

Użyj filtrów i znajdź wyjazd
Ośnieżony las
Piotr Kurpiasz we Wrocławiu

Boisz się, że nie dasz rady?

Zajęcia dostosowanie do poziomu zaawansowania

W trakcie wyjazdów prowadzimy zajęcia jogi w dwóch grupach – dla poczatkujących i dla osób już praktykujacych. Dzięki temu, nawet jak wcześniej nie praktykowałeś, to spokojnie i bezpiecznie wejdziesz we flow praktyki. Sesje mindfulness i sound ceremony nie wymagają żadnego przygotowania – zabierz ze sobą tylko oddech.

Na części wyjazdów prowadzimy również warsztaty rozwojowe, skupiając się wokół tematów przewodnich wyjazdu (np. rezyliencja, digital weelbeing). Praca jest oparta o rozmowy w parach i na forum, na bazie których uczymy się z doświadczeń swoich i innych osób. Połączenie warsztatów z elementami mindfulness pozwala pogłębić tryb autorefleksji, dzięki któremu do domu wrócisz z pomysłem jak zadbać o siebie i na dalszy rozwój w danej dziedzinie.

Potrzebujesz porady - zapytaj

Opinie uczestników

 • Piotr jako prowadzacy to nie tylko zaangazowany profesjonalista w swojej dziedzinie, ale to wspanialy czlowiek, życzliwy, otwarty, z poczuciem humoru.
  Wyjazd na warsztat Mind Your Future był dla mnie idealna przestrzenia na zatrzymanie sie, skierowanie uwagi na siebie oraz dopracowanie praktyki jogi. Przestrzenia w ktorej mogłam wziazc gleboki oddech na łonie natury w przepieknej, zacisznej okolicy.
  Poznalam bardzo interesujacych ludzi od których udzielila mi sie pozytywna energia.
  Dla mnie byly to magiczne 4 dni. Jak tylko znajde czas wybiore sie na kolejny warsztat organizowany przez Piotra.

  Agnieszka

  uczestniczka wyjazdu
  Złoty Jar
 • Profesjonalizm,kompetencje, świetnie zorganizowany wypad

  Michalina

  Uczestniczka
  Piotr Kurpiasz z uczniami
 • Piotr jest profesjonalistą i pasjonatem. Warsztaty i wyjazdy pod jego szyldem to klasa sama w sobie. Polecam wszystkim zainteresowanym praktyką jogiczną, coachingiem i mindfulness

  Maciej

  Uczestnik
  Piotr Kurpiasz z uczniami
 • Piotr prowadził zajęcia w sposób mi nieznany i dlatego i ekscytujący, ciekawy. Osobowość Piotra, wspaniała atmosfera, cudowni ludzie i magiczne miejsce pozwalają na znalezienie wewnętrznego spokoju, dają energię i siłę do kreowania własnej rzeczywistości

  Justyna

  Uczestniczka
  Wyjazdy i warsztaty
 • Rekomenduję przestrzeń jaką Piotr tworzy do nauki ashtangi , poznania siebie, konfrontacji ze swoimi wartościami

  Monika

  Uczestniczka
  Piotr Kurpiasz z uczniami

Zaproś mnie na swoje wydarzenie

Szukacie atrakcji na wyjazd firmowy? Zarządzasz hotelem i chcesz zorganizować wydarzenie u siebie? A może masz własną szkołę jogi i chcesz zorganizować warsztaty dla swoich uczniów? Lub potrzebujesz wsparcia przy projektowaniu wydarzenia online? Odezwij się, porozmawiajmy jak mógłbym pomóc.

Góry
Napisz do mnie