Rozwój indywidualny

Piotr Kurpiasz siedzacy na krzesle

Odczarujmy coaching i rozwój osobisty. Pomogę Ci sprawnie przejść przez twój proces zmiany i zintegrować ją z tym, gdzie jesteś i jak żyjesz. Zapraszam do rozmowy.

Etapy pracy

 • DESIRE

  Gdzie chcesz być?

 • AWARENESS

  Gdzie jesteś?

 • PLAN

  Co mogłoby zadziałać?

 • EXPERIMENT

  Co z planów ma sens?

 • INTEGRATE

  Utrwal zmianę.

Programy

Wybierz jeden z autorskich programów lub napisz do mnie,
a wspólnie znajdziemy odpowiedni plan na współpracę.

Stress & Energy

Skuteczniej zarządzaj stresem i energią osobistą

Stres nie musi być zły. Może mobilizować do działania, sprawiać, że się chce. Wyzwanie pojawia się, kiedy stres staje się chroniczny, interpretacja wydarzeń przyciąga coraz cięższe emocje, energia wciąż spada w dół, a ty nie zapewniasz sobie odpowiednich przestrzeni na regenerację.

Uświadom sobie nawykowe reakcje na stres. Zauważ, gdzie i dlaczego energia ucieka. Przetestuj, jak można inaczej.

A można…

szczegóły programu
Jesienne liscie
Kwitnący kasztan

Wellbeing / Resilience

Zadbaj o swój dobrostan, wzmocnij rezyliencję

Dobrostan to coś więcej niż masaż po ciężkim dniu pracy. Na jego poczucie składa się wiele czynników, jak np. poczucie sensu z tego, co robisz, wspierające relacje, stan fizyczny i psychiczny. W parze z koncepcją wellbeing idzie wzmacnianie rezyliencji – odporności psychicznej.

Zweryfikuj,  jak reagujesz na trudności i co pozwala Ci czuć się dobrze. Wellbeing i rezyliencja to nie fizyka kwantowa. Czasem kilka małych kroków może spowodować, że będziesz czuć się lepiej i skuteczniej radzić sobie z trudnościami.

Sprawdź, czego potrzebujesz…

szczegóły programu

Change / Thrive

Przejdź przez proces zmian, pozostając sobą

Zmiany. Czasem przychodzą z zaskoczenia, czasem trzeba je zaplanować, żeby ruszyć do przodu. Czas pandemii pokazał  kruchość planów, łatwość nakręcania się lęku przed zmianami, trudność w przewidywaniu skutków zmian. Planując zmianę i realizując ją, potrzebujesz zwinności w zarządzaniu tym, co niepewne, kontaktu z własnymi wartościami, trzymania granic, ale tez otwarcia na nowe możliwości.

Możesz planować zmiany, ale się nie przeplanowywać. Realizować plany, ale nie „zajeżdżać się” ich realizacją. Odpuszczać tam, gdzie plan już nie ma sensu. Odkrywając i bazując na swoich mocnych stronach. Ze świadomością słabości.

Dużo możesz. Ale czy chcesz?

szczegóły programu
Gałąź z pąkami liści

Sprawdź, co o mnie mówią…

 • Piotr jest pozytywnym i wiarygodnym coachem, który jest świetny w budowaniu i podtrzymywaniu wysokiej jakości kontaktu ze swoimi coachee. Piotr ma wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, wie jak energetyzować ludzi na sali szkoleniowej i jak wspierać liderów w rozwoju do wyższego poziomu przywództwa.

  Łukasz

  Uczestnik warsztatów coachingowych
 • Piotr to wspaniała osoba, ciepły i uważny człowiek, który wkłada serce w to, co robi. Program coachingowy, który z nim zrobiłam pomógł mi poukładać wiele spraw (…) Gorąco polecam

  Olga

  Uczestniczka coachingu
 • Piotr jest profesjonalistą i pasjonatem. Warsztaty i wyjazdy pod jego szyldem to klasa sama w sobie:) Polecam wszystkim zainteresowanym (…) coachingiem i minddfulness.

  Maciek

  Uczestnik warsztatu
 • Piotr jest osobą wyjątkową. To podczas zajęć z nim pierwszy raz medytowałem i doświadczałam coachingu (…). Mogę tylko powiedzieć: dziękuję za tworzenie tych wyjątkowych wydarzeń i polecam!

  Ania

  Uczestniczka warsztatów coachingowych
 • Piotr jest świetnym coachem i rekomenduje go do współpracy. Warsztaty, które prowadził były dla mnie inspirujące i bardzo cenne.

  Julia

  Uczestniczka warsztatów coachingowych
Umów się na spotkanie Umów się na spotkanie